دنیای سفید ویکتور و رلف در هفته مد پاریس

منتشر شده در ۳۱ تیر ۱۳۹۷

دنیای سفید ویکتور و رلف در هفته مد پاریس به مناسبت سالگرد 25سالگی این برند انجام شد. جایی‌که 25 نمونه از مدل‌های مهم این برند با تغییراتی به نمایش در آمدند.

ویکتور و رلف به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی همکاری مشترک‌شان، مجموعه‌ پاییز و زمستان امسال خود را با عنوان «مجموعه‌ خاطرات» در هفته مد پاریس و در سالن لو تریانون به نمایش گذاشت. ویکتور و رلف در این نمایش، ۲۵ نمونه از مدل‌های مهم گذشته‌ خود را انتخاب کردند و با اعمال تغییراتی آن‌را به مجموعه‌ای سراسر سفید و مزین به کریستال‌های سوارووسکی تبدیل کردند.

دنیای سفید ویکتور و رلف

دنیای سفید ویکتور و رلف در هفته مد پاریس، با رویکردی آنتی‌تز معمول ویکتور و رلف صورت گرفته است. ویکتور و رلف علاقه شخصی به زمان دارند، آن‌طور که خودشان معتقدند: لذت‌بردن آگاهانه از گذشته، در عین حال نگاه به آینده و شکستن مرزهای دگردیسی. این رویکرد امروز ما در هفته مد پاریس و به مناسبت 25سالگی تاسیس برند ما در دنیای مد و فشن بوده است.

آغاز دنیای سفید ویکتور و رلف

نمایش دنیای سفید ویکتور و رلف در هفته مد پاریس با پیراهنی از مجموعه‌ بهار ۱۹۹۹ آغاز می‌شود. این اثر یقه‌ بسیار بزرگ چین‌داری دارد و طراحی متفاوت آن باعث هیجان حضار در مکان نمایش می‌شود. پس از آن، بارانی معروف «no» پا به روی صحنه می‌گذارد که تاریخ طراحی این بارانی به پاییز سال ۲۰۰۸ بازمی‌گردد و همان زمان معرفی شده بود. برخلاف مدل اصلی که خاکستری بود و از جنس پارچه، مدل ۲۰۱۸ حروف سه‌بعدی برجسته دارد که روی بارانی سفید دوخته شده‌اند و دورتادورش را کریستال‌های سوارووسکی پوشانده‌ است.

واژه «نه» در نمایش دنیای سفید ویکتور و رلف جایگاه ویژه‌ای داشت. ویکتور و رلف درباره‌ این سری می‌گویند: «ما عاشق مد و طراحی هستیم اما در دنیای مد و فشن، مدها خیلی سریع تغییر می‌کنند. پس ما تصمیم گرفتیم و خواستیم که در این فصل بگوییم «نه» و همان‌طور که مشخص است در مدل اصلی ما روی لباسش واژه «no» طراحی شده است.

پیراهنی از مجموعه بهار و تابستان ۲۰۱۰ که سوراخ بزرگ در دامن، نظر حضار را به‌خود جلب کرد

نامتعارف‌ها در دنیای سفید ویکتور و رلف

دنیای سفید ویکتور و رلف در هفته مد پاریس در ادامه شاهد مدلی نامتعارف بود که طراحی آن به سال 2005 بازمی‎‌گشت و برای این اجرا، بازسازی شده بود. مدلی با بالش‌های ساتن در پشت سر که القای حسی نامتعارف را ایجاد می‌کرد. ویکتور و رلف می‌گویند که می‌خواستند این حس را ایجاد کنند که پیش از آنکه در حالت ایستاده قرار بگیرد، افقی پهن شده بوده است!

دنیای سفید ویکتور و رلف

دنیای سفید ویکتور و رلف در هفته مد پاریس کار خود را در حالی پایان داد که هر 25 نمونه از مدلهای مهم این برند بازسازی و دوباره با طراحی دوباره به نمایش گذاشته شدند تا جشن 25سالگی این برند معتبر دنیای طراحی مد و فشن به پایان برسد و منتظر خلاقیت و طراحیهای جدید این دو برای آینده باشیم.

۳۱ تیر ۱۳۹۷

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.