نوستالژی‌بازی با وسپا

منتشر شده در ۱۸ آذر ۱۳۹۶

گردش در دنیای کوچولوی دوست‌داشتنی جدید وسپا

نوستالژی‌بازی با وسپا

وسپا سال‌هاست در میان علاقمندان به دنیای موتور و حتی عموم مردم به‌خاطر ساخت مدل‌های خاطره‌انگیز، کلاسیک و جذاب محبوب است، حالا با معرفی جدیدترین مدل خود با نام «التریکا» ورودی قدرتمند به عرصه‌ موتورسیکلت‌های شهریِ کم‌مصرف دارد. کوچولوی دوست‌داشتنی جدید وسپا امسال به بازار عرضه خواهد شد.

معرفی مدل جدید 

کوچولوی دوست‌داشتنی جدید وسپا با نیروی برق کار می‌کند و از موتوری با حجم ۵۰ سی‌سی برخوردار است که قادر خواهد بود بین ۲ تا ۴ کیلووات نیرو ایجاد کند. حداکثر سرعت آن به ۱۰۰ کیلومتر می‌رسد و برای کسانی‌که این ترکیب برایشان کافی نیست، وسپا مدل ایکس را نیز عرضه می‌کند که یک موتور خورجینی کوچکِ بنزینی را نیز درکنار موتور برقی دارد. سروصدای این وسیله بسیار بسیار کم بوده و باتری آن پس از هربار استفاده به‌راحتی توسط کابل‌های شارژ به ایستگاه‌های عمومی شارژ متصل شده و از برق شهری برای شارژ استفاده می‌کند.

ارتباط با دنیای اطراف

مدل جدید وسپا تنها یک موتورسیکلت کلاسیک با کارآیی‌های تازه نیست، بلکه دریچه‌ای است برای ارتقای سطح فناوری‌های وسایل‌نقلیه شهری که به‌راحتی با گوشی‌های هوشمند اتصال برقرار کرده و دنیایی از قابلیت‌ها و کارآیی‌ها را عرضه می‌کند.

 

ظاهر کلاسیک، باطن دیجیتال

وسپا با حفظ ظاهر همیشگی و کلاسیک خود و اعمال تغییرات ظریف و مهمی مثل کار گذاشتن حسگرهای دیجیتال برای تنظیم وضعیت کارکرد موتور و نمایشگر دیجیتال در فرمان، کار را بیش از پیش برای عاشقان وسپا راحت کرده است.

 

دیگر امکانات کوچولوی دوست‌داشتنی جدید وسپا

بدنه و ستون اصلی این کوچولوی دوست‌داشتنی از استیل تهیه شده است و باتری‌های به‌کار رفته در آن از نوع لیتیوم-یونی هستند. برای رانندگی با این وسپای جدید سه حالت اقتصادی، قدرتمند و معکوس در نظر گرفته شده است که با توجه به مسیر می‌توان یکی از این حالت‌ها را انتخاب کرد. نمایشگر روی دسته آن 4.3اینچی بوده و استارت آن به‌شکل دکمه‌ای است و نیازی به کلید یا سوئیچ ندارد. ورودی و خروجی یو‌اس‌بی نیز از دیگر امکانات وسپای جدید است که می‌تواند گوشی شما را نیز شارژ نگه دارد. تاریخ عرضه این کوچولوی دوست‌داشتنی جدید وسپا امسال است و قیمت دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

 

 

 

 

۱۸ آذر ۱۳۹۶

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.