انواع مدل‌های جدید کیف دستی زنانه سال 99

منتشر شده در ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

نیازی نیست در مورد کیف ها و اهمیتشان در زندگی روزمره صحبت کنیم‌، به خصوص برای زنان که چیزهای زیادی با خود حمل می‌کنند و نمی‌توانند بدون کیف‌هایشان زندگی کنند و هر کجا که ‌می‌روند کیفشان را هم با خود می‌برند. اما بسیاری از اوقات مجبوریم وسایل کم‌تری با خود ببریم و این جور مواقع است که کیف‌های بزرگ، دست‌وپاگیر می‌شوند.
در نتیجه کیف‌های دستی کوچک چیز مهمی هستند که نباید هیچ خانمی از آن غافل شود و حتما باید در کمدش داشته باشد؛ حتی اگر الان به آن‌ها احتیاج ندارید مطمئن باشید که یک روز احتیاج پیدا می‌کنید.

یک کیف دستی چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما نشان می‌دهد، نه تنها خود کیف دستی بلکه هدف انتخاب آن نیز توصیف‌کننده‌ی شخصیت و سلیقه شماست. اگر از آن‌هایی هستید که شیفته‌ی کیف‌ دستی هستند، پس حتماً متوجه منظورم می‌شوید. شما تنها به خاطر احتیاجتان نیست که کیف‌دستی می‌خرید؛ بلکه می‌خواهید همگام با مد روز باشید و در روزهای تعطیل خود نیز از آن‌ها استفاده کنید.


۱. کیف دستی زنانه چرم

کیف دستی چرمی شیک از زمان ظهور کیف های چرمی وجود داشته‌اند، اما کیف دستی زنانه چرم از ویژگی خاصی در دنیای ظرافت، مد و زیبایی برخوردار هست.
بنابراین برای تکمیل ظرافت و وقار استایلتان حتماً کیف دستی های چرمی بخرید تا با مد روز قرن بیست و یکم همگام باشید.


۲. کیف‌دستی های چارگوش (مستطیلی)


کیف دستی های چارگوش برای استایلی شیک به اندازه‌ی کافی زیبا هستند. می‌توانید آن‌ها را در هر مناسبت یا هر جایی که می‌روید، جایگزین کیف های معمولی کنید.
این نوع کیف های دستی زنانه در اشکال مختلف و طراحی‌های جذاب عرضه می‌شوند.

بنابراین با انتخاب کیف‌دستی‌های مورد علاقه خود از بینشان، کیف‌هایی با طراحی‌های متفاوتی خواهید داشت که دیگران را مجذوب می‌کند.


۳. کیف دستی دخترانه دایره‌ای


از کیفهای دستی دایره‌ای می‌توان به عنوان آیتمی مدرن در دنیای مد یاد کرد. این مدل به دلیل فرم جذاب، ظرافت و تازگی‌اش در دنیای مد خواهان زیادی در بین بسیاری از خانم‌ها به ویژه دختران جوان و نوجوان دارد.


این مدل تاکنون همچنان محبوبیتش را حفظ کرده و می‌تواند یک انتخاب ساده برای پیاده‌روی‌های روزانه‌ و حتی برای مناسبت‌های شخصی شما باشد. می‌توانید برای هر مناسبت رنگ‌های مناسبی را انتخاب کنید تا از ظاهری خاص متناسب با رنگ‌های مد روز لذت ببرید.


۴. کیف دستی زنانه کوچک


کیف‌های دستی معمولاً کوچک هستند اما سایزهای مختلفی دارند. هر کیف‌دستی را به می‌توان برای اهداف شخصی متفاوتی استفاده کرد. مثلاً کیف‌های دستی بسیار کوچکی وجود دارند که تنها می‌توانند وسایل مهم و ضروری مانند موبایل، کارت، پول و برخی وسایل آرایشی کوچک را در خود جای دهند.


این نوع کیف‌ها ظاهر‌های جذاب و زیبای متنوعی دارند. با این حال که این کیف‌ها در اندازه‌های کوچک طراحی شده‌اند و معمولاً رنگی یکنواخت دارند و مانند سایر کیف‌ها از تزئینات زیادی برخوردار نیستند، اما توجه زیادی به خود جلب می‌کنند.


۵. کیف دستی زنانه بزرگ


کیف‌های بزرگ زنانه علاوه بر مأموریت ویژه‌شان یعنی جای دادن تعدا زیادی از وسایل شما در خود، به ظاهرتان نیز جذابیت می‌بخشند. اما این کیف ها مناسب هرکسی نیستند، اگر قدتان کوتاه است این کیف‌ها با ظاهرتان هماهنگ و سازگار نیستند. درست برعکس خانم‌های قدبلند که کیف‌های بزرگ برایشان کاملاً مناسب است.


۶. کیف دستی زنانه مجلسی


وقتی به مهمانی می‌روید باید ظاهری برازنده و به‌روز داشته باشید. اگر کیف مهمانی شما مطابق با مدروز نباشد، هرچقدر هم به سایر موارد لوکس در ظاهرتان توجه کنید فقط وقت تلف کردن است. بدون کیف مناسب ظاهر شما ناقص می‌ماند و هرگز جذاب به نظر نمی‌رسید.


کیف‌های دستی کوچک یکی از مهم‌ترین لوازم تجملاتی است که شما باید علاوه بر هماهنگی کردن سایر لوازم جانبی با لباس‌های شب به فکر ست کردن کیف رسمی خود نیز باشید تا هارمونی بیشتری در استایلتان ایجاد کنید.


۷. کیف‌های شیک


کیف‌های شیک شامل همه‌ی طرح‌های دیگر کیف است که به آن‌ها اشاره نکردیم، طرح‌هایی در رنگ‌های مدرن و جوان‌پسندانه با فرم‌های شیک و متفاوت از کیف‌های معمولی.
این کیف‌ها در شکل‌ها و جنس‌های مختلفی عرضه می‌شوند. همانطور که گفتیم این نوع کیف‌ها شامل بقیه‌ی انواع کیف های کوچک زنانه ، چه چرمی و چه پارچه‌ای یا هر جنس دیگری می‌شود.


موقع انتخاب کیفی مناسب برای خود حتماً به تناسب اندازه کیف و بلندی قدتان توجه کنید.
خرید کیف‌دستی به هیچ وجه کار آسانی نیست. بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند انتخاب کیف مناسب به رنگ آن بستگی دارد. این یک تفکر رایج است اما درست نیست. برای انتخاب کیف مناسب، باید تمام تمرکزتان را روی اندازه کیف و بلندی قد خود بگذارید.
ابتدا باید به اندازه کیف توجه کنید. اگر قد بلندی دارید، کیف‌های کوچک گزینه بسیار مناسبی هستند. اگر کیف دستی کوچک نمی‌خواهید، هر کیفی حتی کیف پولتان را نیز در بزرگترین سایز ممکن خریداری کنید تا روی بلندی قدتان تاثیر منفی نداشته باشد.
اگر كوتاه قد هستید، كیف‌های بزرگ انتخاب درستی نیستند چون باعث می‌شوند ظاهر شما کوتاه‌تر به نظر برسد.

منبع: eromman

۱۲ بهمن ۱۳۹۸

تیم نودید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.