بازی‌های لوکس آبی

منتشر شده در ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

خداحافظ جت‌اسکی! با این گجت‌های مخصوص ورزش‌های آبی مثل دلفین اقیانوس را بشکافید!

کودک درونتان را آزاد کنید و به سراغ این گجت‌های مخصوص ورزش‌های آبی آدرنالین‌زا بروید. همه‌ ما تجربه‌ی پاراگلایدینگ و جت‌اسکی معمولی را داریم. اما این‌بار، می‌خواهیم کمی رفتار پرخطر هم به آن اضافه کنیم. این سه دستگاه جدید بازار را از دست بازی‌های آبی دیگر ربوده‌اند.

گایاگو سیباب (GAYAGO SEABOB)

یکی از گجت‌های مخصوص ورزش‌های آبی، سیباب‌ها هستند که این امکان را به کاربرانشان می‌دهند که هم زیر و هم روی آب سفر کنند. پس اگر از طرفداران صحنه‌های اکشن جیمز باند هستید، شانس به شما رو کرده است. با این گجت‌ مخصوص ورزش‌های آبی می‌توانید مثل ۰۰۷ داخل آب سر بخورید. استفاده باکیفیت از ساختارهای سبک‌وزن مدرن باعث شده وزن این سیباب‌ها، بنا به مدل آن، بین ۲۹ تا ۳۵ کیلوگرم باشد.

در هر کدام از این دستگاه‌ها دو دوربین باکیفیت هم کار گذاشته شده است تا هنرنمایی‌هایتان را در مبارزه با مرگ ثبت کند. یکی در نوک آن نصب شده و دیگری طوری قرار گرفته تا زاویه دید شما را ثبت کند.

اینِسپیس سی‌بریچر (INNESPACE SEABREACHER)

یکی دیگر از گجت‌های مخصوص ورزش‌های آبی، شکل و شمایل عجیبی دارد. پرنده‌ است؟ هواپیماست؟ نه، این یک اقیانوس‌شکن است! گول قیافه‌اش را نخورید. شبیه درندگان اقیانوسی است اما در واقع یک شبه‌زیردریایی است. شکل آن‌ها بنا به درخواست مشتریان قابل تغییر است و به شکل کوسه، نهنگ و دلفین می‌توانند در بیایند. این کشتی‌ها تا عمق ۱.۵ متر زیر آب می‌روند و می‌توانند تا ارتفاع ۶ متر از آب بیرون بپرند. در دو طرف این وسیله دو باله قرار دارد که هدایتگر آن می‌تواند با جوی‌استیک کنترلش کند. این باله‌ها همچنین با استفاده از پدال کاربرد بال هواپیما را هم پیدا می‌کنند. بنابراین حسابی می‌توانید شیرینکاری کنید!

جتوویتور (JETOVATOR)

جتوویتور را هم صاحبان سی‌بریچر به بازار آورده‌اند و یک دستگاه پرنده‌ی آبی است. کاربران می‌توانند با این دستگاه پشتک بزنند، پیچ و تاب بخورند و دور بزنند. البته بر خلاف دو دستگاه قبلی، جتوویتور برای تامین انرژی پرتاب‌کننده‌اش به یک وسیله‌ی آبی دیگر نیاز دارد. جتوویتور با پرتاب پرفشار آب از یک شلنگ حدوداً ۱۲ متری به بیرون می‌تواند تا ۱۲ متر به هوا بپرد. اگر تازه به ورزش‌های آبی رو آورده‌اید، جتوویتور برای شروع گزینه‌ی مناسبی است!

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.