مرسدس بنز در کنار امارات ایرلاین

منتشر شده در ۱ دی ۱۳۹۶

مرسدس بنز با همکاری شرکت هواپیمایی امارات ایرلاین که یکی از بزرگترین و مهم‌ترین شرکت‌های هوایی جهان است، در بازطراحی و بازسازی جدیدترین طرح برای پروازهای فرست کلاس در قسمت لوکس هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷  همکاری کرده است. مرسدس بنز با آگاهی به اهمیت مسافران درجه یک یا به‌ اصطلاح فرست‌ کلاس در دنیای سفرهای هوایی و ایرلاین ها را بر مبنای این طراحی قرار داده است.

شرکت هوایی امارات با همکاری کمپانی مرسدس بنز برای تبلیغ این سرویس جدید از جرمی کلارکسون، مجری معروف برنامه «تخت گاز» و یکی از مهم‌ترین منتقدان صنعت خودروسازی و صنایع پشیرفته استفاده کرده است. او که در این ویدیوی تبلیغاتی شگفت‌زده شده با طعنه و شوخی‌های همیشگی و معروف خود به توضیح و تشریح این کابین‌ اختصاصی می‌پردازد. قرار است این کابین‌ها به زودی در بسیاری از پروازهای فرست کلاس امارات به مقاصد مهم به‌کار گرفته شوند.

قسمت فرست کلاس پروازهای امارات از جمله محبوب‌ترین و پیشروترین بخش‌های پروازهای لوکس است که طرفداران خاص خود را دارد. این غول صنعت هوایی در نمایشگاه هوایی امسال در شهر دبی از پروژه‌ی خود با همکاری مرسدس بنز در ساخت کابین‌های اختصاصی و مجزا برای مسافران ویژه رونمایی کرد. مرسدس بنز بخش‌های مختلف این پروژه با نگاهی به مدل‌های سری Mercedes S Class طراحی شده و در آن مرزهای راحتی و لذت از سفر جابه‌جا شده است. کابین‌های تک‌نفره‌ی اختصاصی که با درهای کشویی جدا می‌شوند، کنترل‌های فوق‌پیشرفته و انواع وسائل کوچک برای ارتباط و سرگرمی، صندلی تمام چرم با فناوری خاص مرسدس بنز کابین را تنظیم می‌کنند تنها بخشی از ویژگی‌های متنوع و هیجان‌انگیز کابین‌های اختصاصی هستند. مرسدس بنز که پیش از این برای طراحی و رونمایی خودرو مرسدس می‌باخ  جنجالی به پا کرده بود، برای طراحی این پروژه از هسته‌ی اصلی ایده‌ی سری اِس خود یعنی فناوری در خدمت راحتی سود جسته است. 

۱ دی ۱۳۹۶

تیم نودید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.